• Niebiańska Uczta wspomnienia
  Tym razem wraz z  Fromażerią Kaiserhof z Pszyczyny przygotowaliśmy dla Was ucztę, w której pojawiały się sery z przeróżnych zakątków świata. Wyjątkowa gorgonzola na przystawkę do chlebka z cebulą, tarty belper knolle do zupy krem z miętowego groszku i tak można byłoby opisywać i opisywać dania, które specjalnie powstały na to spotkanie. Policzki wieprzowe już kilka dni wcześniej marynowały się w wytrawnym czerwonym winie, by tego dnia zachwycić gości bogatym smakiem i kruchością mięsa. Na deser pojawiły się lody waniliowe polane oliwą z oliwek ze Słowenii, oliwą tłoczoną z cytryną dzięki temu jej smak jest niepowtarzalny i idealnie pasuje do lodów. Puszysty deser z serka mascarpone z truskawkami i octem balsamicznym przypomniał o tym, że jest już lato, lato którym w pełni można cieszyć się przy letnim podmuchu wieczornego wiatru. Smaki, zapachy, ale przede wszystkim atmosferę kolejnego spotkania można byłoby długo opowiadać. Zdjęcia zrobione przez  Once Upon oddają w pełni klimat tego wieczoru. :)
 • Niebiańska Uczta 10.06
  Serdecznie Wa s zapraszamy na Niebiańską Ucztę współtworzoną wraz z  Kaiserhof. Zakosztowanie atmosfery innego miejsca i ciepła czerwcowej nocy i wykwintnych serów.  W ogrodzie, w towarzystwie nowo poznanych osób, delektując się potrawami przygotowanymi specjalnie na tę okazję, będziemy celebrować chwile z włoską kuchnią. Ten sobotni wieczór będzie ucztą dla zmysłów i ekscytacją towarzyszącą odkrywaniu nowych miejsc i znajomości. Ideą spotkań kolacyjnych jest ustalone menu, długi stół, wspólne delektowanie się potrawami i zawiązywanie nowych znajomości. O istocie kulinariów decyduje nie tyle jedzenie, ile ludzie, którzy siadają z nami do stołu. Brzmi zachęcająco?! :) Zapraszam do LULIRAJu.  W celu zarezerwowani a miejsc proszę o kontakt: kontakt@luliraj.com Istnieje możliwość zarezerwowania na ten czas noclegu. Ilość miejsc ograniczona. Termin: 10.06.2017 Godzina: 18:00 - 20:00 Cena: 150 zł/osoba Przystawka: Fitascette alla comasca, chlebki z czerwoną cebulą Oliwa z oliwek Zupa: Miętowy krem z zielonego groszku z marynowanym serem belper knolle i salsą z pomidorów ( ser belper knolle to szwajcarska  biała kuleczka jak parmezan obliczona w ziołach i pieprzu) Danie główne: Wołowina duszona w czerwonym winie Polenta z doliny aosty Insalata d’inverno - sałata z pieczoną cebulą i z chrupiącym chlebem z rodzynkami Deser: Puszysty krem z mascarpone z truskawkami w occie balsamicznym Lody waniliowe z cytrynowo limonkową oliwą ze Słowenii Deska serów z Kaiserhof
 • Być Kobietą fotorelacja
  W ostatnim czasie odbył się warsztat Być Kobietą, podczas którego kilka uczestniczek poddało się metamorfozie. Stylistka i wizażystka Katarzyna Żabka zajęła się metamorfozą ciała. Oprócz metamorfozy ciała,  namacalna była też metamorfoza duszy. Metamorfoza duszy jest subtelna, jak wiosna po zimie przychodzi i z czasem budzi wszystko do życia. Podczas długich rozmów, wspólnego  biesiadowania i dzielenia się życiem, kobiecością jak i....przygotowań do świąt Wielkiej Nocy powoli z godziny na godzinę każda z uczestniczek wspomina, że budziła się w niej wiosna.  Razem z uczestniczkami warsztatów przygotowaliśmy Wielkanocne mazurki, a zdjęciami zajął się Chromosomszczęścia.
 • Być Kobietą - wiosenna metamorfoza duszy i ciała
  Wiosenna metamorfoza duszy i ciała. Z okazji pierwszych dni wiosny mamy dla Was propozycję bardzo kobiecej soboty, czasu poświęconego samej sobie na odkrywaniu swojej duszy i ciała, stawaniu się pełną gracji. Czyż każda z nas o tym właśnie nie marzy, by być urzekającą i pełną gracji kobietą! W kobiecym gronie spotkamy się z profesjonalną stylistką, która pomoże każdej z Was odnaleźć jedyny i wyjątkowy styl. Czas spędzony podczas indywidualnej stylizacji będzie czasem, który na długo zapisze się w Waszej pamięci, a postrzeganie swojej kobiecości będzie z całą pewnością pełniejsze. Wiosenna metamorfoza duszy i ciała pozwoli odkryć w sobie urzekającą kobietę. Każda z uczestniczek przygotuje też wielkanocnego mazurka, którego później subtelnie zapakowanego zabierze ze sobą do domu na święta. Słodycz miłą sercu każdego domownika i wspomnienie wspólnie spędzonego czasu. Mazurki mają to do siebie, że im dłużej czekają, tym stają się lepsze. Nowa kobiecość na święta nie tylko na zewnątrz, ale z dodatkową słodyczą w dłoni. Czeka Was czas wśród ciepłych, serdecznych i otwartych kobiet, które spotykają się by razem celebrować kobiece chwile. Wspólnie wymieniać się doświadczeniami, uczyć, by później jeszcze bardziej rozkwitać i czerpać z nowo nawiązanych znajomości. W czasie trwania warsztatów przewidziany jest słony i słodki poczęstunek, kawa oraz herbata. Kobiecy, czas, w kobiecym gronie. Warto po prostu… Być Kobietą. :) Termin:  8.04 Godzina: 10:00 - 17:00 Koszt: 320 zł/osoba Ilość miejsc ograniczona. Istnieje możliwość wykupienia noclegu. Udział w warsztatach jest potwierdzony dopiero po dokonaniu wpłaty.
 • LULIRAJ w mediach
  LULIRAJ pojawia się w różnych mediach. Warto się z nimi zapoznać. :) ➽ Langusta na Palmie vlog ➽ TRAVELICIOUS ➽ tasty places ➽ ładnebebe ➽ NOTsoFAR ➽ stacja7 ➽ Green Canoe Style 2015 ➽ ulica ekologiczna ➽ Waniliowa Chmurka ➽ Langusta na Palmie / Ballady i Romanse zdjęcie: Marcin Jończyk

pokaż więcej